blank

İlkyardım Güncelleme Eğitimi

Anasayfa » Eğitim » İlkyardım Güncelleme Eğitimi

İlkyardım Güncelleme Eğitimi ; kanunlar gereği ilk yardımcıların bilgilerinin uygun görülen periyotlarla yenilenmesi amacıyla verilen eğitimdir. İlk Yardım Eğitimi alarak İlk Yardım Sertifikası sahibi olmuş kişilerin T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı temel ilk yardım sertifikalarının 3 yılda bir güncellenmesi gerekmektedir.

İlk Yardım Yenileme Eğitimi sonunda yapılan sınav sadece seviye belirlemekte, geçme veya kalma notu bulunmamaktadır. İlkyardımcı kimliği ve ilkyardım eğitim sertifikaları yenilenerek İl Sağlık Müdürlüğünün onayından geçtikten sonra yeni ilk yardım sertifikası ve ilk yardımcı kartları tekrar 3 yıllık süreli geçerlilik kazanır.

İlk Yardım Yenileme Eğitimi

İlk Yardım Yenileme Eğitimi

İlk Yardım Yenileme Eğitimi temel ilk yardım eğitiminin hızlandırılmış hali olarak belirtilebilir. Güncelleme Eğitimi 1 gün içinde tamamlanmakta ve 8 saat sürmektedir.

Uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimler interaktif bir eğitim şeklinde, projektör, maket, slayt gibi eğitimi destekleyen malzemeler kullanılarak desteklenmektedir.

Uygulamalı olarak gerçekleştirilen eğitimlerin sonunda ilk yardımcıların bilgilerinin güncellenmesi ve İlk Yardım Sertifika Yenileme işleminin tamamlanması hedeflenmektedir.

İlkyardım Güncelleme Eğitimi sonunda katılan kursiyerlerimize ilk yardım el kitabı ücretsiz olarak verilmektedir.

İlk Yardım sertifikası ve kimlik kartı 3 yıl geçerlidir. 3 yılın sonunda yeniden güncelleme eğitimi alınarak yenilenmesi gerekir.
İlk Yardım Güncelleme Eğitimi 8 saat (1 gün) içerisinde tamamlanır, eğitimde maksimum 21 katılımcı olabilir.
İlk Yardım Güncelleme Eğitimini SARIZEYBEK İlkyardım Eğitim Merkezi ’nden alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0850 644 644 9 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
İlkyardım sertifikasının geçerlilik süresi dolduğunda en yakın ilkyardım eğitim merkezine giderek güncelleme (yenileme) eğitimi programına katılmalısınız. SARIZEYBEK İlkyardım Eğitim Merkezi’ni arayarak 0850 644 644 9 ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
İlkyardım sertifikaları ve ilk yardımcı kimlik kartları 3 yıl boyunca geçerlidir. 3 yıl sonunda güncelleme eğitimi alınması gerekir. Detaylı bilgi için SARIZEYBEK İlkyardım Eğitim Merkezi’ni 0850 644 644 9 arayabilirsiniz.
Sağlık Bakanlığı onaylı ilk yardım sertifikası ve ilkyardımcı kimlik kartının geçerlilik süresi 3 yıldır. Bu süreden sonra güncelleme eğitimi alınması gerekmektedir.
Temel İlk Yardım Güncelleme Eğitimi (TC Sağlık Bakanlığı onaylı) Ücreti 2023 yılında 1.750 TL + KDV dir.

İlk yardım Eğitim Kiti (Sarızeybek Profesyonel Eğitim Cd'si ve Kitapçığından oluşmaktadır) ve İlk Yardımcı Kimlik Kartları İşlemleri kurumumuzun sunduğu ÜCRETSİZ hizmetlerdir.

Not : Kurumsal temel ilk yardım eğitimlerimize yönelik özel fiyatlandırmalarımız için; “İlk yardım eğitimi fiyat teklifi isteği” yazıp sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresimize göndermeniz durumunda, kurumunuza özel hazırlanmış sertifikalı ilk yardım eğitimi fiyat teklifi alabilirsiniz.
İlk Yardım Güncelleme Eğitimi; ilk yardımcıların bilgilerinin yenilendiği bir ilk yardım eğitimidir. İlk yardım eğitimi sonunda yapılan sınav sadece seviye belirler, geçme notu yoktur.
Güncelleme eğitimi tamamlandığında ilk yardımcı kimliği ve ilk yardım eğitim sertifikaları yenilenerek; İl Sağlık Müdürlüğünün onayından geçtikten sonra yeni ilk yardım sertifikası ve ilk yardımcı kartları tekrar 3 yıllık süreli geçerlilik kazanır.

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

E-Bülten