Güncelleme Eğitimi

Anasayfa » Eğitim » Güncelleme Eğitimi

İlk Yardım Güncelleme Eğitimi;  T.C. Sağlık Bakanlığı Onaylı Temel ilk yardım sertifikalarının 3 yılda bir güncellenmesi gerekmektedir. ilk Yardım Güncelleme Eğitimi; ilk yardımcıların bilgilerinin yenilendiği bir ilk yardım eğitimidir. ilk yardım eğitimi sonunda yapılan sınav sadece seviye belirler, geçme notu yoktur.İlk yardımcı kimliği ve ilk yardım eğitim sertifikaları yenilenerek; İl Sağlık Müdürlüğünün onayından geçtikten sonra yeni ilk yardım sertifikası ve ilk yardımcı kartları tekrar 3 yıllık süreli geçerlilik kazanır.

 

İlk Yardım sertifikası ve kimlik kartı 3 yıl geçerlidir. 3 yılın sonunda yeniden güncelleme eğitimi alınarak yenilenmesi gerekir.
İlk Yardım Güncelleme Eğitimi 8 saat (1 gün) içerisinde tamamlanır, eğitimde maksimum 21 katılımcı olabilir.
İlk Yardım Güncelleme Eğitimini SARIZEYBEK İlkyardım Eğitim Merkezi ’nden alabilirsiniz. Detaylı bilgi için (0232) 489 43 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
İlkyardım sertifikasının geçerlilik süresi dolduğunda en yakın ilkyardım eğitim merkezine giderek güncelleme (yenileme) eğitimi programına katılmalısınız. SARIZEYBEK İlkyardım Eğitim Merkezi’ni arayarak (0232) 489 43 34 ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
İlkyardım sertifikaları ve ilk yardımcı kimlik kartları 3 yıl boyunca geçerlidir. 3 yıl sonunda güncelleme eğitimi alınması gerekir. Detaylı bilgi için SARIZEYBEK İlkyardım Eğitim Merkezi’ni (0232) 489 43 34 arayabilirsiniz.
Sağlık Bakanlığı onaylı ilk yardım sertifikası ve ilkyardımcı kimlik kartının geçerlilik süresi 3 yıldır. Bu süreden sonra güncelleme eğitimi alınması gerekmektedir.
Temel İlk Yardım Güncelleme Eğitimi (TC Sağlık Bakanlığı onaylı) Ücreti 200 TL + KDV dir.

İlk yardım Eğitim Kiti (Sarızeybek Profesyonel Eğitim Cd si ve Kitapçığından oluşmaktadır) ve İlk Yardımcı Kimlik Kartları İşlemleri kurumumuzun sunduğu ÜCRETSİZ hizmetlerdir.

Not : Kurumsal temel ilk yardım eğitimlerimize yönelik özel fiyatlandırmalarımız için; “İlk yardım eğitimi fiyat teklifi isteği” yazıp sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresimize göndermeniz durumunda, kurumunuza özel hazırlanmış sertifikalı ilk yardım eğitimi fiyat teklifi alabilirsiniz.
İlk Yardım Güncelleme Eğitimi; ilk yardımcıların bilgilerinin yenilendiği bir ilk yardım eğitimidir. İlk yardım eğitimi sonunda yapılan sınav sadece seviye belirler, geçme notu yoktur.
Güncelleme eğitimi tamamlandığında ilk yardımcı kimliği ve ilk yardım eğitim sertifikaları yenilenerek; İl Sağlık Müdürlüğünün onayından geçtikten sonra yeni ilk yardım sertifikası ve ilk yardımcı kartları tekrar 3 yıllık süreli geçerlilik kazanır.

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!