İlk Yardım Eğitimi Ücreti

Anasayfa » İlk Yardım Eğitimi Ücreti

İlk Yardım Eğitimi Ücreti; Kurumsal temel ilk yardım eğitimlerimize yönelik fiyat teklifimiz için; “İlk yardım eğitimi fiyat teklifi isteği” konu başlığı ile sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresimize e-posta gönderebilir, kurumunuza özel hazırlanmış sertifikalı ilk yardım eğitimi fiyat teklifi alabilirsiniz.

İlk Yardım Kursu Fiyatları

İzmir de uzun yıllardır başarıyla vermeye devam ettiğimiz ilk yardım eğitimi ve yenileme eğitimleri hakkında tarafımıza en sık iletilen sorulardan birisi İlk Yardım Eğitimi Fiyatları ne kadar şeklinde olmaktadır.

İlk Yardım Kurs Fiyatları hakkında bize ulaşan ve web sitemizi ziyaret eden kişileri en ince detaylarına kadar bilgilendirmekteyiz. Sarızeybek Şirketler Grubu’nun bir parçası olan Sarızeybek İlk Yardım Eğitimi Merkezi olarak kuruluş politikamız gereği uygun fiyat ve şeffaf fiyat politikası anlayışını gözetmekteyiz.

2023 İlk Yardım Eğitimi Fiyatları ve İlk Yardım Yenileme Eğitimi Fiyatları bilgilerini aşağıda sizler için listeledik. İlk Yardım Eğitimi Fiyatları ile birlikte eğitim süreleri, katılımcı sayıları, eğitim sertifika bilgilerini de içeriğimizde bulabilirsiniz.

Temel İlk Yardım Eğitimi (TC Sağlık Bakanlığı onaylı)
Eğitim Süresi : 16 saat (2 gün)
Maksimum Katılımcı : 21 kişi
Eğitim Kiti Ücretsiz (İnteraktif ilk yardım eğitimi CD si ve ilk yardım eğitim kitabından oluşmaktadır)
İlk yardım sertifikası ve kimliği : Ücretsiz (Eğitim sonunda tüm katılımcılara ücretsiz verilmektedir)
Eğitim Ücreti (Kursiyer Başına)1.445.-TL + KDV

Temel İlk Yardım Güncelleme Eğitimi (TC Sağlık Bakanlığı onaylı)
Eğitim Süresi :  8 saat (1 gün)
Maksimum Katılımcı : 21 kişi
Eğitim Kiti : Ücretsiz (İnteraktif ilk yardım eğitimi CD si ve ilk yardım eğitim kitabından oluşmaktadır)
İlk yardım sertifikası ve kimliği: Ücretsiz (Eğitim sonunda tüm katılımcılara ücretsiz verilmektedir)
Eğitim Ücreti (Kursiyer Başına): 720.-TL + KDV

İlk Yardım Sertifikası Fiyatları

Sarızeybek İlk Yardım Eğitim Merkezi olarak katılımcılarımıza sunduğumuz tüm ilk yardım eğitimleri sonunda başarıya ulaşan kursiyerlerin İlk Yardım Sertifikası ve İlkyardımcı Kimliği tarafımızdan Ücretsiz verilmektedir.

İlk Yardım Eğitmeni Sertifikası Fiyatları konusunu kursiyerlerimiz için düşünülmesi gereken bir konu olmaktan çıkarıp, kendilerinin eğitimlerine odaklanmasına yardımcı oluyoruz.

İlk Yardım Eğitimi gibi çok değerli ve insan hayatına doğrudan etki eden bilgilerin verildiği bu önemli eğitimde kurs ve marka politikamız dahilinde önceliğimiz her zaman katılımcıların kaliteli ve başarılı bir eğitim almasıdır.

Not : İlk Yardım Eğitim Kiti (Sarızeybek Profesyonel Eğitim Cd si ve Kitapçığından oluşmaktadır) ve ilk yardımcı kimlik kartları işlemleri kurumumuzun sunduğu ücretsiz hizmetlerdir. Ayrıca merkezimizde ilk yardım eğitimi alan tüm katılımcılara,  İlk Yardım Kursu dönemi boyunca sıcak soğuk içecekler ve bir çok ikramımız ücretsiz  olarak sunulmaktadır.

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!