İlk Yardım Eğitimi Ücreti

Anasayfa » İlk Yardım Eğitimi Ücreti

İlk Yardım Eğitimi Ücreti; Kurumsal temel ilk yardım eğitimlerimize yönelik fiyat teklifimiz için; “İlk yardım eğitimi fiyat teklifi isteği” konu başlığı ile sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresimize e-posta gönderebilir, kurumunuza özel eğitim alacak kişi sayısına göre hazırlanmış indirimli ilk yardım eğitimi fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

| İlk Yardım Kursu Fiyatları

İzmir de uzun yıllardır başarıyla vermeye devam ettiğimiz ilk yardım eğitimi ve yenileme eğitimleri hakkında tarafımıza en sık iletilen sorulardan birisi İlk Yardım Eğitimi Fiyatları ne kadar şeklinde olmaktadır.

İlk Yardım Kurs Fiyatları hakkında bize ulaşan ve web sitemizi ziyaret eden kişileri en ince detaylarına kadar bilgilendirmekteyiz. Sarızeybek Şirketler Grubu’nun bir parçası olan Sarızeybek İlk Yardım Eğitimi Merkezi olarak kuruluş politikamız gereği uygun fiyat ve şeffaf fiyat politikası anlayışını gözetmekteyiz.

2024 İlk Yardım Eğitimi Fiyatları ve İlk Yardım Yenileme Eğitimi Fiyatları bilgilerini aşağıda sizler için listeledik. İlk Yardım Eğitimi Fiyatları ile birlikte eğitim süreleri, katılımcı sayıları, eğitim sertifika bilgilerini de içeriğimizde bulabilirsiniz.

 

| İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İlkyardım Eğitimi Ücret Belirleme Tespit Komisyonunca Belirlenmiş 2024 yılı Resmi Fiyat Listesi;

 • Temel İlk Yardım Eğitimi (TC Sağlık Bakanlığı onaylı)
  Eğitim Süresi : 16 saat (2 gün)
  Maksimum Katılımcı : 21 kişi
  Eğitim Kiti Ücretsiz (İnteraktif ilk yardım eğitimi CD si ve ilk yardım eğitim kitabından oluşmaktadır)
  İlk yardım sertifikası ve kimliği : Ücretsiz (Eğitim sonunda tüm katılımcılara ücretsiz verilmektedir)
  Eğitim Ücreti (Kursiyer Başına)3.500.-TL + KDV

 • Güncellemeİlk Yardım Eğitimi (TC Sağlık Bakanlığı onaylı)
  Eğitim Süresi :  8 saat (1 gün)
  Maksimum Katılımcı : 21 kişi
  Eğitim Kiti : Ücretsiz (İnteraktif ilk yardım eğitimi CD si ve ilk yardım eğitim kitabından oluşmaktadır)
  İlk yardım sertifikası ve kimliği: Ücretsiz (Eğitim sonunda tüm katılımcılara ücretsiz verilmektedir)
  Eğitim Ücreti (Kursiyer Başına): 1.750.-TL + KDV

 

| İlk Yardım Sertifikası Fiyatları

Sarızeybek İlk Yardım Eğitim Merkezi olarak katılımcılarımıza sunduğumuz tüm ilk yardım eğitimleri sonunda başarıya ulaşan kursiyerlerin İlk Yardım Sertifikası ve İlkyardımcı Kimliği tarafımızdan Ücretsiz verilmektedir.

İlk Yardım Eğitmeni Sertifikası Fiyatları konusunu kursiyerlerimiz için düşünülmesi gereken bir konu olmaktan çıkarıp, kendilerinin eğitimlerine odaklanmasına yardımcı oluyoruz.

İlk Yardım Eğitimi gibi çok değerli ve insan hayatına doğrudan etki eden bilgilerin verildiği bu önemli eğitimde kurs ve marka politikamız dahilinde önceliğimiz her zaman katılımcıların kaliteli ve başarılı bir eğitim almasıdır.

Not : İlk Yardım Eğitim Kiti (Sarızeybek Profesyonel Eğitim Cd si ve Kitapçığından oluşmaktadır) ve ilk yardımcı kimlik kartları işlemleri kurumumuzun sunduğu ücretsiz hizmetlerdir. Ayrıca merkezimizde ilk yardım eğitimi alan tüm katılımcılara,  İlk Yardım Kursu dönemi boyunca sıcak soğuk içecekler ve bir çok ikramımız ücretsiz  olarak sunulmaktadır.

 

| Kampanyalarımız

1- En Uygun Fiyat Garantisi Kampanyası:

Kurumumuzda gerek Bireysel gerek Kurumsal uygulamalar için hazırladığımız tüm kampanyalarımızda kaliteyi “En Uygun Fiyat Garantisi” ile sunarız. Bu garanti, diğer firmalardan alabileceğiniz her türlü ilkyardım eğitimi fiyatı ile “SARIZEYBEK kalitesini” aynı fiyata sahip olabilmeyi ifade eder.

2- Sadakat Kampanyası:

Kurumumuzdan eğitim almış tüm eski öğrencilerimize İlkyardım Güncelleme Eğitimlerinde geçerli olmak üzere mevcut ücretler üzerinden net %25 indirim uygulanmaktadır.

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!